مهرگان توسعه ویرا

شركت مهرگان توسعه ويرا با بوجود آوردن دپارتمان هاي مجزا بر مبناي دانش مهندسي وكادري متخصص و مجرب به منظور مشاوره فني در امر تامين قطعات و ماشين آلات صنعتي و راه اندازي خطوط توليد بنا گرديد.

شركت مهرگان توسعه ويرا ميكوشد باتكيه بر تجربه و دانش پرسنل خود با ارائه مشاوره فني قبل از خريد و ارائه خدمات و مشاوره هاي بعد از خريد كالا موجبات رضايت مندي مشتريان خود را فراهم آورد.

اين شركت در زمينه هاي مختلف صنعت از جمله: الكتروموتور،گيربكس،بلوئر،سايدچنل،هيدروليك و پنوماتيك، پمپ وكيوم،ابزار دقيق و بلبرينگ و متعلقات داراي بخش هاي تخصصي است و تلاش مي كند با ارائه نازل ترين قيمت و بالاترين كيفيت اجناس، نام خود را در زمره برترين شركت در زمينه تامين قطعات و ماشين آلات صنعتي جاودانه كند.


از زبان مدیر عامل مهرگان توسعه ویرا

 
رشد روز افزون علم دانش بشري و همزمان افزايش تقاضا براي توليدات نوین صنعتي و مصرفي در راه تامين نيازهاي روزمره کارخانجات صنعتی ، موجب شده تا توليد كنندگان و مصرف كنندگان با تغيير نگرش، نگاه رويكردي دقيق تري به مقوله قيمت و كيفيت داشته باشند.
امروزه مصرف كنندگان خرد و كلان به خوبي از آثار زيان بار مصرف كالاهاي ارزان ولي بي كيفيت دربنگاه و اقتصاد ملي مطلع گرديده اند و براي حفظ قدرت خريد و تنطيم بودجه محدود خود به سادگي زير بار قيمتهاي بسيار بالا براي كالاهايي با كيفيت بيش از حد نياز خود نخواهند رفت و به مفاهيم كارايي و ارزش در رابطه قيمت و كيفيت متناسب با نياز تكيه مي كنند.
از این رو شرکت مهرگان توسعه ویرا تلاش می کند تا با هوشمندي علاوه بر سنجش بازار و شناسايي تغييرات موثر در آن به نياز خود در رابطه با انواع تكنولوژي هاي مرتبط اشراف پيدا نموده و رابطه اي تنگاتنگ بين بخش تحقيق و توسعه(R&D ) و بازارسنجي و بازاريابي خود به وجود آورد. ما در گروه صنعتی مهرگان در تلاشیم تا با بکار بردن تمامی شیوه های نوین و درک نیاز مشتری برترین و با کیفیت ترین محصول با نازل ترین قیمت را در اختیار مشتری قرار دهیم و اعتماد دو طرفه ی عمیقی بین خود و مشتریان خود بوجود آوریم.

علیرضا مهرعلی

آمار و اطلاعاتی از مهرگان توسعه ویرا


1200

مشتری راضی

2000

مدل قطعات صنعتی

8

نفر پرسنل مجرب

100

تماس تلفنی بابت مشاوره خرید در روز

نظرات، انتقادات، پیشنهادات و سوالات خود را از طریق فرم تماس برای ما ارسال کنید.